LVbet

LVBet to polski bukmacher z siedzibą w Katowicach, powstały w 2016 roku na mocy licencji udzielonej mu przez Ministerstwo Finansów. Działa zarówno internetowo, jak i stacjonarnie, powoli acz regularnie starając się dostać do czołówki polskich operatorów zakładów wzajemnych. Czym LVbet wyróżnia się na tle innych jego oferta? Co tak naprawdę wchodzi w jej skład i jak ten bukmacher radzi sobie z podstawowymi aspektami związanymi właśnie z bukmacherką? Poniżej przedstawiamy jego pełny profil.

LVBet - oferta zakładów bukmachera

Bukmachera LVBet śmiało można nazwać jednym z "nowocześniejszych", co uwydatnia się nie tylko w prezentowanym przez niego interfejsie użytkownika, ale też w jego ofercie, stanowiącej odzew na bieżące zapotrzebowanie kibiców z naszego kraju. Choć podobnie jak u większości bukmacherów króluje w niej piłka nożna, wciąż uważana za motor napędowy polskiego rynku bukmacherskiego i - ogólnie - sportu.  LVBet dużo uwagi poświęca e-sportowi, który w niesamowitym tempie zyskuje na popularności i staje się numerem jeden wśród dyscyplin obstawianych przez typerów.

Strona internetowa bukmachera Lvbet

Polski bukmacher LVbet dedykuje e-sportowi całą zakładkę na swojej stronie internetowej www.lvbet.pl, wyraźnie odgraniczając ofertę na niego od tej skierowanej do wielbicieli bardziej klasycznych dyscyplin. LVbet doskonale wie, że przyszłość bukmacherki, obstawiania zakładów w Polsce to właśnie e-sport.

Zarówno piłka nożna, żużel, siatkówka, jak i e-sport nie stanowią jednak wyłącznych elementów oferty polskiego operatora. Do sportów, które cieszą się u niego niemal równie dużym zainteresowaniem zaliczyć można:

 • koszykówkę,
 • tenis,
 • hokej,
 • sporty walki.

Warto też zwrócić uwagę na to, że oferta LVBet nie zamyka się w obrębie popularniejszych dyscyplin, a obejmuje również te cieszące się nieco mniejszym zainteresowaniem, jednak wciąż posiadające swoich fanów w naszym kraju. W jej zakres wchodzą też sezonowe wydarzenia sportowe, jak chociażby te związane ze skokami narciarskimi.

Sporty wirtualne w LVbet

LVBet jest jednym z wielu bukmacherów, którzy proponują swoim klientom dostęp do usługi dodatkowej zwanej sportami wirtualnymi. Podobnie jak u reszty, obstawia się tutaj fikcyjne rozgrywki sportowe, za których powstawanie i przebieg odpowiedzialne są algorytmy komputerowe. To one odpowiadają również za prezentację każdej z dyscyplin, w formie przypominającej grę komputerową. Sporty wirtualne obstawia się w modelu pre-match, ale też na żywo. Ich formuła pozwala na wartkie rozwiązywanie zakładów zawieranych w ich obrębie. Na uwagę zasługuje również fakt, że obstawiać je można całodobowo.

LVBet daje dostęp do kilku dyscyplin wirtualnych sportów. Jego oferta to piłka nożna, tenis oraz wyścigi koni, kłusaków, psów, motocyklowe oraz rowerowe. Warto pochwalić sposób ich prezentacji, stojący na najwyższym poziomie, przez wielu uznawany za bijący na głowę ten prezentowany przez konkurencję.

Lvbet wirtualne sporty

Oferta bonusowa i promocyjna w zakładach LVbet

LVBet nie odstaje od konkurencji w kontekście swojej oferty bonusowej, w centrum której umiejscawia tę przeznaczoną dla osób świeżo rejestrujących się w obrębie jego serwisu internetowego. Buk jest jednym z nielicznych (choć grono to powoli się powiększa) oferujących dostęp do powszechnego (nieselektywnego) programu lojalnościowego. Można więc powiedzieć, że ze swoją ofertą promocyjną stara się trafić w gusta zarówno początkujących, jak i doświadczonych już typujących.

Warto wspomnieć, że poza stałymi akcjami promocyjnymi bukmacher prezentuje sporo takich mających charakter zaledwie tymczasowy, bardzo często organizowanych z ważnymi wydarzeniami sportowymi.

Bonus powitalny LVbet

Bonus powitalny proponowany przez bukmachera LVBet jest jednym z najwyższych na rynku - przynajmniej pod względem jego wielkości. Za jego pośrednictwem jesteśmy w stanie pozyskać nawet 3333 złotych w darmowych środkach na grę. Rozkłada się to na trzy etapy:

 • 2000 złotych możemy pozyskać w zamian za pierwszy depozyt - jeśli zdeponujemy 2000 złotych, na nasze konto bonusowe trafi 20 złotych z mnożnikiem kursu na poziomie x100. Środki te możemy wykorzystać na kuponie z minimum 3 zdarzeniami, kursem całkowitym 2.50 i jednostkowym 1.25 - kurs całkowity wyniesie wtedy 250, zwiększając naszą ewentualną wygraną z kuponu.
 • 1000 złotych otrzymamy po dokonaniu drugiego depozytu - działa on w sposób identyczny do poprzedniego - z tym, że aktywuje mnożnik kursu x50. 
 • pierwszy zakład, którego dokonujemy po trzecim depozycie będzie tym bezpiecznym - bukmacher LVbet zwróci nam do 333 złotych, jeśli tylko go przegramy.

Bonus powitalny aplikuje się dla depozytów o wartości przekraczającej 50 złotych. Bukmacher przygotował jednak jego alternatywną wersję dla osób bardziej oszczędnych. Działa na podobnych zasadach, daje mniejszy mnożnik i wymaga od nas napisania maila do LVBetu z prośbą o przyznanie bonusu.

Lvbet pakiet na start

LV Punkty

LVBet pozwala nam zbierać punkty za każdy kwalifikujący się do ich przyznania zakład zawarty w obrębie jego serwisu internetowego. Za każde wydane 25 złotych otrzymamy jeden punkt - po zebraniu ich odpowiedniej ilości, jesteśmy w stanie wymienić je na środki na grę. 100 punktów LV to równowartość 5 złotych.

Do programu lojalnościowego polskiego bukmachera nie trzeba się zapisywać - udział w nim bierze się z automatu, tuż po rejestracji. Punkty można pozyskiwać nie tylko przez zakłady, ale i za sprawą specjalnych akcji promocyjnych. Bardzo często przyznawane są chociażby w organizowanych co jakiś czas rywalizacjach typerów.

Bonus bez depozytu w LVBet

Jeżeli zdecydujemy się na to, by dokończyć naszą rejestrację i zweryfikować nasze konto (poprzez przesłanie skanu dowolnego dowodu tożsamości - osobistego, paszportu lub prawa jazdy), LVBet przyzna nam tak zwany freebet w wysokości 20 złotych. W czasie weryfikacji musimy zaznaczyć chęć jego pozyskania. Wymagane jest pozytywne przejście przez proces weryfikacyjny.

Freebet można wykorzystać po aktywacji na konkretnym kuponie - wyłącznie takim z minimum 3 zdarzeniami o kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.50 i minimalnym kursem pojedynczym 1.25 na każde z nich. 

Metody płatności do bukmachera LVbet

LVBet jest bukmacherem bardzo otwartym na klienta. W związku z tym daje mu dostęp do kilku różnych form deponowania środków na jego wirtualne konto. Najbardziej standardowym sposobem na to jest skorzystanie z karty płatniczej Visa lub Master Card. W tym przypadku minimalna kwota wpłaty to 10 złotych. Nie jest to jednak jedyny sposób na zasilenie swojego głównego konta. Do innych należą:

 • BLIK z minimalną kwotą równą 10 złotym, a maksymalną - 10 tysiącom;
 • systemy szybkich płatności - dotpay, przelewy24 i tpay, na takich samych zasadach, jak te przedstawione powyżej;
 • portfel elektroniczny Skrill z 40 złotymi minimalnej wpłaty i 20 tysiącami maksymalnej;
 • karta przedpłacona paysafecard - 20 złotych minimum, 3 tysiące maksimum;
 • portfel elektroniczny PaymentIcon - 10 złotych minimum, 5 tysięcy maksimum.

Wypłaty na konto bankowe klienta odbywają się w standardowy sposób, za pośrednictwem przelewów bankowych. Bukmacher LVbet oferuje przy tym opcję Rapid Pay, z środkami trafiającymi na konto typera w zaledwie 10 minut od złożenia dyspozycji.

Aplikacja mobilna LVBet

Proponowana przez LVBet aplikacja mobilna stoi na najwyższym poziomie i pozwala na sięganie po jego pełną ofertę na zakłady przedmeczowe i na żywo. Zaprojektowana została w stylu przypominającym jego serwis główny i działa zarówno w obrębie systemu iOS, jak i na urządzeniach zasilanych przez Android.

Aplikacja mobilna bukmachera LVbet oferuje wszystko to, czego można by się po niej spodziewać, z intuicyjnym match trackerem, dostępem do rozbudowanych statystyk oraz dostosowującym się do ekranu roboczego urządzenia interfejsem na pierwszym planie. Na uwagę zasługuje możliwość błyskawicznego dokonywania wpłat i wypłat, ale i szybki dostęp do opcji cash-out, bardzo często wykorzystywanej w trakcie spotkań sportowych.

Osoby niezainteresowane aplikacją mogą skorzystać z mobilnej wersji strony internetowej bukmachera, dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej.

Rejestracja konta za darmo w Lvbet

LVBet - ciekawostki i fakty, o których warto wiedzieć

 • Twarzą bukmachera LVBet jest Kuba Błaszczykowski - wielokrotny kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, a jednocześnie jeden z najbardziej zasłużonych zawodników polskiej kadry. Firma współpracuje z nim od marca 2019 roku.
 • LVBet aktywnie działa na polu sponsoringowym - jest głównym sponsorem Wisły Kraków oraz oficjalnym sponsorem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.
 • Firma działa nie tylko internetowo, ale i stacjonarnie - stale rozwija sieć swoich lokali, aktualnie posiadając ich przeszło pięćdziesiąt.
 • Bukmacher współpracuje z organizacją Fame MMA - bazuje przy tym na zasadzie wyłączności i jest jedynym operatorem mogącym posiadać kolejne gale z obrębu tej federacji w swojej ofercie kursowej.
 • LVBet regularnie współpracuje też z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - w tym roku będzie prowadził zbiórkę z zyskami przekazywanymi na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.

LVBet - opinie użytkowników

Mimo bycia stosunkowo nowym bukmacherem, LVBet zdołał już zaskarbić sobie sympatię mnóstwa typujących - zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych - z naszego kraju. Jak się okazuje, cenią go oni za przyjazny interfejs użytkownika, dobrze zorganizowaną aplikację mobilną oraz bardzo szeroką ofertę.

W gronie chwalących bukmachera LVbet znajdują się jednak i takie, które ganią go za różne elementy nie do końca im pasujące. Zwykle są to jednak opinie powstałe na bazie rozgoryczenia po przegranej, nie zawsze mające rzeczywiste przełożenie na stan faktyczny. Poniżej prezentujemy kilka wybranych przez nas opinii, naszym zdaniem najbardziej przemawiających za ogółem - zarówno w negatywnym, jak i pozytywnym świetle stawiających sylwetkę bukmachera.

"Jestem pozytywnie zaskoczony bukmacherem LVBet. To coś nowego na polskim rynku - nowego i nowoczesnego. Interfejs, w którym szybko się odnalazłem i fajny sposób prezentacji wszystkich informacji, ale też dobra oferta kursowa. Czego chcieć więcej?" - Maciej z grupy o zakładach na Facebooku.
"LVBet to bukmacher kompletny. Oferuje wszystko to, co chciałabym dostać od takiej firmy - a to dużo!" - sah4 z forum bukmacherskiego BetOnline.

"Może LVBet jest fajnym bukmacherem, ale jego aplikacja mobilna okazała się dla mnie wyjątkowo nieatrakcyjna. Obstawiać muszę z komputera, czego nie lubię. Jestem to jednak w stanie przełknąć, tylko dzięki wysokim kursom." - anonimowy komentator.

Jak założyć konto w LVbet?

Polski bukmacher Lvbet oferuje graczom możliwość założenia konta tymczasowego, wtedy mamy kilka tygodni żeby przetestować LVbet pod kątem promocji, bonusów jak i samej oferty zakładów. Jeśli zdecydujemy się tam zostać, lub też wypłacić pieniądze to wtedy będziemy musieli zweryfikować konto, jest to prosta czynność, która trwa zwykle kilka godzin.

W LVbet kod promocyjny na darmowe bonusy to "BETONLINE", kod ten wpisuje się podczas zakładania konta na stronie www.lvbet.pl. Warto pamiętać, że kod bonusowy wpisujemy jedynie podczas rejestracji, później już nie będzie takiej możliwości.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.lvbet.pl

 • Jaki jest aktualny kod promocyjny w LVbet?

  W LVbet aktualny kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE. Bonus wpisujemy podczas rejestracji na stronie www.lvbet.pl.

 • Czy w LVbet można obstawiać na telefonie?

  Oczywiście, bukmacher LVbet oferuje graczom aplikację mobilną do obstawiania zakładów na telefonie i innych urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Pobrać ją można bezpłatnie ze strony www.lvbet.pl.

 • Czy w LVbet można typować gry karciane jak poker czy blackjack?

  Jeszcze bukmacher LVbet nie oferuje graczom takiej możłiwości.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Bonus 760 PLN w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus