TOTALbet

Totalbet to firma bukmacherska, która należy do tych nowszych i młodszych. Powstała w 2018 roku i działa na oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów. Choć jej oferta jest wciąż rozwojowa, plany ma ambitne - chce zawalczyć o czołowe miejsce wśród polskich bukmacherów. Z siedzibą w Warszawie, ciągle stara się łączyć aktywną promocję (między innymi przez sponsoring) ze stałym rozwojem swojej oferty. Jak obecnie się ona kształtuje? Co zasługuje na uwagę w jej obrębie? Tego wszystkiego dowiedzieć się można z naszego przeglądu tego bukmachera.

Oferta zakładów bukmacherskich Totalbet

Już od początku swojego istnienia Totalbet stara się zapewnić swoim klientom dostęp do wszystkich dyscyplin sportu, które ci chcieliby obstawiać. Sprawia to, że jego aktualna oferta jest niesamowicie szeroka. Jej najpopularniejszym elementem jest oczywiście piłka nożna, która w naszym kraju cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a której obstawianie możliwe jest na płaszczyznach nie tylko reprezentacyjnych, ale i ligowych. W jej obrębie można realizować własne typy na Ekstraklasę, ale i inne najpopularniejsze ligi światowe. Buk stara się o kompletne pokrycie wszystkich najważniejszych rozgrywek, ale też zaoferowanie jak najlepszych kursów na każdą z opcji bukmacherskich. Nawet jeśli piłka nożna jest bardzo ważnym elementem oferty Totalbetu, nie jest jednym. Dużą popularnością w jej obrębie cieszy się bowiem również tenis, koszykówka, siatkówka czy hokej na lodzie. Bukmacher nie pomija również sportów mniej popularnych, jak golf, żużel czy kolarstwo, również w ich ramach starając się o zapewnienie jak najlepszego pokrycia i jak największej konkurencyjności. Dużą wagę przykłada on również do e-sportu, dedykując mu osobną zakładkę na stronie.

Niezależnie od sportu, Totalbet stara się dawać swoim użytkownikom jak największą swobodę w obstawianiu. W związku z tym mogą oni sięgać po zróżnicowane rynki bukmacherskie, wiele ze spotkań mogąc obstawiać nie tylko przedmeczowo, ale i w formule "live", a zatem w czasie ich trwania.

Co można obstawiać w Totalbet?

Swoją ofertę główną Totalbet urozmaica usługami dodatkowymi. Każda z dwóch, które oferuje, dostępna jest całodobowo i pozwala na typowanie w nieco szybszym modelu. Każdy zakład zawarty w ich obrębie rozwiązywany jest w przeciągu zaledwie kilku minut. Same w sobie powstały z myślą o wypełnianiu luki między spotkaniami w standardowych dyscyplinach sportu, zazwyczaj rozgrywanymi w tygodniowych odstępach.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne już od kilku lat stanowią podstawę oferty każdego szanującego się bukmachera. Nie mogło zabraknąć ich również w tej prezentowanej przez Totalbet. Bukmacher proponuje w nich obstawianie:

 • piłki nożnej, w tym wirtualnych odpowiedników ligi angielskiej, niemieckiej, polskiej, hiszpańskiej, tureckiej oraz włoskiej, ale też pucharów Europy i Ameryki;
 • wyścigów psów w dwóch różnych fikcyjnych lokalizacjach;
 • wyścigów koni na trzech torach wirtualnych;
 • wyścigów żużlowych;
 • wyścigów motocyklowych.

Każde ze spotkań w ramach tej usługi prezentowane jest w postaci kilkuminutowych skrótów na silniku przypominającym grę komputerową. Każdy sport jest w niej generowany w całości przez algorytmy komputerowe, które bazują przy tym na obliczeniach biorących pod uwagę między innymi ostatnie spotkania w konkretnych dyscyplinach wirtualnych.

Total Games - gry karciane

Swoistą nowością w ofercie bukmachera jest Total Games, czyli jego własna odpowiedź na wprowadzane u popularnych operatorów gry karciane. W usłudze tej obstawiamy na żywo symulacje gier karcianych znanych z kasyna. Obecnie Polski bukmacher Totalbet pozwala na typowanie pokera oraz blackjacka. Tym, czym Totalbet wyróżnia się na tle innych bukmacherów i gier karcianych jak Betgames jest samodzielne przygotowanie przez niego transmisji każdej z gier. W związku z tym mamy tutaj do czynienia wyłącznie z polskimi stołami, prowadzonymi przez krupierów posługujących się naszym rodzimym językiem.

Symulacje gier karcianych bazują na losowości, a opcje bukmacherskie i kursy ustalane są automatycznie na podstawie sytuacji, jaka panuje na stole.

Promocje i darmowe bonusy w Totalbet

Totalbet - podobnie, jak każdy inny legalny bukmacher online w Polsce - do gry zachęca potencjalnych klientów poprzez swoją ofertę bonusową. Ta w zakładach Totalbet koncentruje się przede wszystkim na akcjach tymczasowych i promocjach organizowanych z konkretnych okazji. W jej obrębie jednak znalazło się miejsce również dla bonusów stałych, oferowanych już od początku istnienia tego operatora. To dla wielu typerów duża zaleta, gdyż wiadomo od początku na jakie promocje i bonusy mogą liczyć gracze.

Bonus powitalny - 5000 PLN w Totalbet

Głównym bonusem w Totalbet, przeznaczonym wyłącznie dla nowych użytkowników, jest ten powitalny. Pozwala on na pozyskanie maksymalnie 5000 złotych w darmowych środkach. Kwota, jaką jesteśmy w stanie dostać zależy od depozytu - jest jego podwojeniem, dlatego też maksymalne wykorzystanie bonusu zakłada dokonanie pierwszej wpłaty o wartości pięciu tysięcy złotych. Bonus trzeba obrócić, co można zrobić na dwa sposoby: 4x4 (czterokrotny obrót na kuponach z czterema zdarzeniami) i 5x3 (pięciokrotny obrót na kuponach z trzema zdarzeniami), zawsze na minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia równym 1.25.

Warto wspomnieć, że bonus "uwalnia" środki już po pojedynczych obrotach. Jeden obrót to 20% (w modelu 4x4) lub 25% (5x3) uwolnionych środków.

Freebet 20 PLN

Nowym klientom Totalbet proponuje również darmowy freebet, a zatem darmowe środki na grę bez większych wymagań co do obrotu. Za samą rejestrację konta na stronie www.totalbet.pl otrzymać można 20 złotych - trzeba je jednak zweryfikować. Po 5 złotych można z kolei otrzymać za:

 • pierwszy depozyt (dowolny),
 • pierwszy zakład z salda głównego,
 • pierwszy zakład na sporty wirtualne,
 • udzielnie zgód marketingowych.

W sumie więc bukmacher pozwala na pozyskanie 40 złotych w formie freebetu. Warto wspomnieć również o możliwości skorzystania z kodu promocyjnego, pojawiającej się w momencie dokonywania rejestracji. To, co daje konkretny kod zależy od miejsca, z którego pochodzi. Aktualny kod promocyjny to "BETONLINE".

Total VIP - dla najlepszych typerów

Totalbet daje możliwość udziału w programie Total VIP, do którego zaprasza wyłącznie stu najlepszych typujących. Każdy zakład w ramach serwisu internetowego bukmachera promuje nas puntami w ilości zależnej od liczby zdarzeń na kuponie oraz stawki (jedna złotówka z niej jest zamieniana na 0,5 - 1,2 punktu, zależnie od jej całkowitej wartości). Pod koniec każdego tygodnia bukmacher wybiera 100 graczy z największą ilością punktów i przyznaje im nagrody w postaci darmowego zakładu oraz cashbacku w wysokości części dokonanego obrotu (wartość procentowa zależy od stażu, do którego zaliczają się wyłącznie miesiące z obecnością w programie). 

Aplikacja mobilna Totalbet

Totalbet swoją aplikację mobilną kieruje obecnie wyłącznie do użytkowników urządzeń z systemem Android. To minus, który może zostać w przyszłości poprawiony (zwłaszcza, że ikonka iOS-a już u niego widnieje). Aplikacja działa bardzo sprawnie i pozwala nam sięgać po pełną ofertę bukmachera w sposób bardzo szybki. Błyskawiczne logowanie, dostęp do mnóstwa statystyk oraz możliwość korzystania ze wszystkich dobrodziejstw głównego serwisu internetowego buka to rzeczy, które z pewnością docenimy w czasie korzystania z niej. Podobnie zresztą, jak chociażby powiadomienia push czy dobrze wyglądający match tracker.

Poza aplikacją mobilną bukmacher oferuje też dostęp do wersji przenośnej swojej strony internetowej. Można się na nią dostać również z urządzeń z iOSem na pokładzie, za pośrednictwem przeglądarki.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jaką oferuje graczom bukmacher Totalbet oddaje się do naszych usług codziennie w godzinach 9:00 - 23:00. Oznacza to, że z jej pomocy możemy skorzystać o niemal dowolnej porze dnia. Możemy przy tym sięgnąć po trzy jej formy. Tą zdecydowanie najwygodniejszą jest skorzystanie z czatu online, w którym konsultanci odpowiadają na pytania na bieżąco. Jest to forma pomocy, która umożliwia nam pozyskanie niemal natychmiastowej odpowiedzi na dręczące nas pytania. Inną, choć równie sprawnie realizowaną, jest pomoc telefoniczna. Znacznie wolniej, ale równie profesjonalnie bukmacher udziela asysty poprzez e-maile.

Aby pozyskać pomoc związaną czy to z działaniem serwisu internetowego pod kątem technicznym, czy też z regulaminami poszczególnych usług lub jakimikolwiek innymi kwestiami ściśle związanymi z Totalbet możemy też zajrzeć do przygotowanego przez niego działu FAQ, w którym znaleźć można odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Firma przygotowała też swoiste Vademecum Gracza, które pozwala zapoznać się z działaniem konkretnych rynków w obrębie wszystkich dyscyplin sportowych, przy obstawianiu w formacie pre-match i live. Pod tym względem buk ten jest górą nad innymi, również tymi popularniejszymi - żaden z nich nie robi tego w taki sposób.

Totalbet - fakty, o których warto wiedzieć

 • Totalbet jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, w którego skład wchodzi również (między innymi) Grupa ZPR Media, w Polsce odpowiedzialna za marki "Super Express" i "Murator".
 • Bukmacher działa również na polu sponsoringu - jest sponsorem Warty Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Jest też sponsorem federacji FEN (Fight Exclusive Night).
 • Totalbet regularnie organizuje loterię o nazwie "Kasomania", w której wziąć udział może każdy jego klient, a która pozwala na wygranie atrakcyjnych nagród.
 • U bukmachera można oglądać darmowe transmisje telewizyjne wybranych spotkań sportowych. Choć ich ilość nie jest jeszcze największa, oferta na nie jest stale rozwijana.
 • Totalbet przygotował osobną stronę ze statystykami meczów - pozwala nam ona jeszcze lepiej analizować każde z nich, a w konsekwencji i tworzyć skuteczniejsze typy na ligę hiszpańską, niemiecką, włoską i wszystkie inne rozgrywki, nie tylko z obrębu piłki nożnej.

Bukmacher Totalbet - opinie graczy

Choć Totalbet jest stosunkowo młodym bukmacherem, już teraz na jego temat można poczytać (zwłaszcza w Internecie) sporo opinii. Większość z nich docenia jego nowoczesne podejście do tematyki, bogactwo w ofercie, ale też intuicyjną szatę graficzną, pozwalającą szybko odnaleźć się w jego ofercie. Nie brakuje jednak również opinii negatywnych, zwłaszcza w kontekście realizacji niektórych z jego usług. Tak jest jednak z każdym, nawet najlepszym bukmacherem - zwłaszcza, że zakłady wzajemne wzbudzają wiele emocji, niekoniecznie pozytywnych, ale często wymagających dania im upustu. Poniżej przedstawiamy kilka przewijających się najczęściej, mających związek właśnie z Totalbetem.

"Chciałem realizować swoje typy na Ekstraklasę i znalazłem bukmachera Totalbet. Nie zawiodłem się. Obstawiam to, co chcę na korzystnych warunkach, zawsze mocno konkurencyjnych. Czad!" - Mateusz w forum bukmacherskiego.
"Totalbet nie jest bukmacherem złym, jednak jego Total Games wymaga poprawy. Nie mogłam przyciszyć krupiera! Przy okazji - przydałaby się możliwość czatowania z nim." - Ania z działu komentarzy jednego z serwisów bukmacherskich.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.totalbet.pl

 • Jaki jest aktualny kod promocyjny w Totalbet?

  Aktualny kod promocyjny w Totalbet na większy freebet to: BETONLINE. Kod wpisujemy podczas rejestracji na stronie www.totalbet.pl.

 • Czy w Totalbet można obstawiać gry karciane?

  Tak, Polski bukmacher Totalbet udostępnił graczom możliwość typowania gier karcianych w usłudze Total Games.

 • Czy w Totalbet jest konto tymczasowe?

  Tak, Totalbet udostępnia graczom możliwość uproszczonej rejestracji i korzystania z konta tymczasowego do 90 dni. Po tym czasie gracz musi w pełni zweryfikować konto.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. sts bonus bez ryzyka 2023
 2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus