eTOTO

eTOTO to polska firma bukmacherska, która prowadzi swoją działalność od 2010 roku. Z siedzibą ulokowaną w Warszawie, od samego początku dąży do trafienia do ścisłej czołówki branżowej. Działa zarówno Internetowo, jak i stacjonarnie, a swoich punktów ma kilkanaście. Licencję na prowadzenie swoich usług posiada od listopada 2014 roku. Co eTOTO oferuje swoim klientom? Na co można liczyć sięgając po jego ofertę i jakie są najważniejsze jej elementy? To wszystko opiszemy w poniższym przeglądzie bukmachera.

eTOTO - oferta zakładów bukmacherskich

Łącznie u bukmachera eTOTO jesteśmy w stanie obstawiać blisko 30 różnych dyscyplin sportu, wraz z tymi, które pojawiają się sezonowo (jak chociażby skoki narciarskie). Bukmacher ten - podobnie jak cała reszta - swoją ofertę koncentruje wokół piłki nożnej, która w naszym kraju stanowi zdecydowanie najpopularniejszą dyscyplinę sportu. Obstawiać piłkę nożną w eTOTO można zarówno na polu ligowym, jak i reprezentacyjnym. Oferta Polskiego bukmachera eTOTO to nie tylko polska Ekstraklasa. W jej obrębie możemy bowiem również realizować własne typy na ligę hiszpańską, włoską, niemiecką i angielską. Słowem: wszystkie, które na świecie uważane są za solidne i cieszą się sporym zainteresowaniem.

Strona internetowa legalnego bukmachera Etoto

eTOTO to jednak nie tylko piłka nożna. W skład jego oferty wchodzą bowiem również inne popularne dyscypliny, jak chociażby:

 • siatkówka, która swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim sukcesom naszej kadry, a która przez bukmachera pokrywana jest niemal tak dokładnie, jak piłka nożna;
 • tenis, w którym pierwsze skrzypce gra oferta na turnieje wchodzące w skład Wielkiego Szlema;
 • sporty walki, w tym zarówno boks, jak i MMA, z najpopularniejszymi jego federacjami na pierwszym planie;
 • e-sport, z roku na rok cieszący się drastycznie rosnącą popularnością.

U bukmachera znalazło się miejsce na wiele rozgrywek ze sportów uchodzących za mniej popularne, a wręcz niszowe. Szachy, surfing, unihokej czy żużel to tylko niektóre z nich.

Zakłady na żywo w eTOTO

Podstawowym formatem obstawiania w eTOTO, jak wszędzie indziej, jest to przedmeczowe, w którym nasze typy realizujemy jeszcze przed rozpoczęciem się konkretnego spotkania. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się jednak typowanie na żywo, a trend ten zauważa również ten bukmacher, starając się uczynić swoją ofertę atrakcyjną również pod tym kątem.

Aktualnie spotkania na żywo w zakładach bukmacherskich eTOTO można obstawiać w obrębie kilku różnych dyscyplin sportowych jak oczywiście piłka nożna, żużel czy hokej, za każdym razem z dużą ilością rynków bukmacherskich do wyboru.


Tabelka bukmacherzy - bonusy


Promocje i bonusy bukmacherskie w eTOTO

eTOTO jest jednym z nielicznych bukmacherów, którzy swoją ofertę bonusową sprowadzają nie do bonusu dla nowych graczy (tak zwanego powitalnego), ale tego skierowanego do osób najbardziej aktywnych, typujących często i regularnie. Tak naprawdę więc aby zyskiwać u tego bukmachera, musimy typować.

Etotomania - program lojalnościowy

Etotomania jest specjalnym programem lojalnościowym, skierowanym wyłącznie do graczy aktywnych i wykazujących się regularnością w obstawianiu. Działa on na dość podobnych zasadach do innych programów tego typu, pozwalając na zbieranie punktów za każdy dokonywany zakład. Punkty zbierane są w różnym tempie, zależnym od przedziału kursowego na zdarzenie, które obstawiamy. Jeżeli więc postawimy na zdarzenie z kursem od 1.50 do 1.99, za każde 5 złotych stawki dostaniemy jeden punkt lojalnościowy.

Bukmacher Etoto na grubo. Specjalny prezent x3!

Przy kursie 3.00 - 4.99 za każde 5 złotych dostaniemy aż 3 punkty lojalnościowe. Najwięcej punktów dostaniemy stawiając na zdarzenie z kursem 10.00 lub wyższym (aż 5 punktów za każde postawione 5 złotych). Progów jest więcej, a na stronie internetowej bukmachera zamieszczony został specjalny kalkulator, który pozwala na obliczenie dokładnej ich ilości.

Pierwszego dnia każdego miesiąca każdemu użytkownikowi przydzielany jest poziom konta - brązowy, srebrny lub złoty. Każdy z nich koresponduje z ilością zdobytych punktów i pozwala sięgać po mniej lub bardziej atrakcyjne nagrody. Po przydzieleniu statusu konta, jego saldo zostanie zresetowane, a klient będzie musiał zbierać punkty od nowa i pracować na status w przyszłym miesiącu. Status uprawnia do regularnego odbierania nagród, zazwyczaj w postaci freebetów - im wyższy on jest, tym większa ich wartość i częstotliwość odbierania. Osoby ze statusem złotym mogą je odbierać każdego dnia.

Oferta VIP w eTOTO

Bukmacher opracował również specjalną ofertę VIP dla osób obstawiających najwięcej i najbardziej regularnie. Do programu zapraszani są wyłącznie najlepsi (choć można się też do niego zgłosić), przy czym warunkuje to:

 • lojalność, wynikająca przede wszystkim ze stażu;
 • częstotliwość - im częściej użytkownik wchodzi do bukmachera, tym lepiej wiadomo;
 • zaangażowanie - częste wpłaty, regularne wizyty i sesje z wysokim obrotem;
 • zakłady - liczy się rodzaj zakładów i sposób obstawiania.

Klienci ze statusem VIP otrzymują dostęp do osobistego asystenta. Dostają też specjalne oferty i bonusy (między innymi urodzinowe, ale też jednorazowy bonus powitalny) oraz mogą korzystać z priorytetowych wypłat. Co ważne, są też zapraszani na wyjazdy weekendowe, między innymi na mecze i koncerty.

Aplikacja mobilna eTOTO

Aplikacja mobilna firmy eTOTO została zaprojektowana z myślą o umożliwianiu graczom szybkiego i łatwego odnajdywania wydarzeń sportowych, łatwym przeglądaniu pełnej jej oferty na zakłady bukmacherskie oraz obstawianiu ich za pośrednictwem zaledwie kilku stuknięć w ekran. Aplikacja działa w pełni samodzielnie, a zatem można jej użyć nie tylko do korzystania z tejże oferty, ale i do wszystkiego innego - począwszy od rejestracji, na wypłacie środków skończywszy. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony www.etoto.pl.

Aplikacja eTOTO została wyposażona w szereg funkcji, które mają duże znaczenie przy codziennym korzystaniu z niej. Mowa tutaj między innymi o powiadomieniach push, które informują nas o przebiegu wszystkich spotkań, które obstawiamy lub obserwujemy, ale i o bardzo szybkim logowaniu przy użyciu odcisku palca. Za pomocą aplikacji można też oglądać darmowe transmisje spotkań sportowych i choć oferta na nie jest dość okrojona, z pewnością można się spodziewać tego, że w miarę upływu czasu będzie sukcesywnie rozwijana. 

Etoto aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna firmy eTOTO działa z urządzeniami Apple oraz tymi z zainstalowanym systemem operacyjnym Android.

eTOTO - jakie metody płatności?

Choć eTOTO nie króluje pod względem ilości oferowanych przez siebie form deponowania środków na własne wirtualne saldo, jest ona wystarczająca i stosunkowo zróżnicowana. Swoje konto możemy u niego zasilić przy użyciu:

 • karty kredytowej firmy VISA lub MasterCard;
 • systemu szybkich płatności dostarczanych przez Przelewy24, pozwalających na natychmiastowe przelanie środków pieniężnych bezpośrednio z wybranego przez siebie banku;
 • systemu BLIK, który jest coraz chętniej wykorzystywaną formą płatności w naszym kraju.

Firma daje swoim użytkownikom dostęp do zaledwie jednej formy wypłacania środków - przelewem na konto należące do typującego. Jest to jednak w pełni naturalne, bo rząd narzuca ją jako jedyną przez niego akceptowalną.

Obsługa klienta w eTOTO

Od czasu startu świadczenia swoich usług przez bukmachera eTOTO wiele się zmieniło, przede wszystkim pod kątem obsługi klienta. Wcześniej bowiem jedyną formą uzyskania wsparcia technicznego (lub jakiegokolwiek innego) był kontakt drogą mailową. Dziś bukmacher daje dostęp do czatu na żywo, pozwalającego zaczerpnąć jej w sposób natychmiastowy, bezpośrednio po wystosowaniu swojej prośby. Czat jest dostępny codziennie (również w weekendy) od 9 rano do 22 wieczorem.

Dla osób, które nie potrzebują pomocy prawdziwego konsultanta firma przygotowała rozbudowany dział FAQ, w obrębie którego znaleźć można wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ale i wyjaśnienie najbardziej problematycznych funkcji w obrębie serwisu internetowego bukmachera. W jego ramach pozyskać można również wiele cennych informacji - między innymi na temat bonusów, limitów, wpłat, wypłat i rejestracji.

eTOTO - fakty, o których warto wiedzieć

 • eTOTO działa zarówno w formie Internetowej, jak i stacjonarnie. Obecnie posiada kilkanaście placówek rozsianych po całej Polsce.
 • Firma angażuje we współpracę ze sobą wielu dziennikarzy sportowych. Do grona tych, którzy podpisali z nią umowę należą Mateusz Borek i Roman Kołtoń (od października 2017 roku), Tomasz Hajto (od listopada 2017 roku) czy Artur Wichniarek (od 2019 roku).
 • eTOTO aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie udzielają się w jego imieniu wspomniani wyżej dziennikarze. Kanał ten to eTOTO TV. Regularnie produkuje kilka programów.
 • eTOTO jest sponsorem teleturnieju piłkarskiego o nazwie "Piłkarski Quiz pod Napięciem".
 • Firma eTOTO aktualnie zatrudnia ponad 100 pracowników - stale się rozrasta, angażując w swój rozwój coraz większą liczbę osób.
 • Kod na bonus, w eTOTO kod promocyjny daje graczom dodatkowe korzyści bonusowe.

Etoto i Mateusz Borek

eTOTO - opinie użytkowników

Jako że eTOTO jest bukmacherem istniejącym już od wielu lat, użytkownicy zdołali już wyrobić sobie zdanie na jego temat - nie jest więc trudno znaleźć opinie ściśle związane czy to z jego ofertą, czy też z samym serwisem internetowym, do którego dostęp oferuje. Jakie sa zatem o eTOTO opinie samych graczy? Przeważająca ich ilość jest pozytywna, choć pośród nich - dokładnie tak, jak w przypadku większości bukmacherów - znaleźć można również nie do końca przychylne recenzje. Poniżej przedstawiamy te najbardziej rzetelne i prezentujące treść podobną do większości tych pojawiających się w sieci.

"ETOTO to firma specyficzna, bo nie stara się zachęcić do gry bonusem powitalnym. Ten program lojalnościowy to jednak coś świetnego, idealnie zastępującego ten bonus, a przede wszystkim dającego WIĘCEJ i regularnie. Polecam!" - Paweł z forum bukmacherskiego;
"ETOTO zachęciło mnie szatą graficzną i sposobem prezentacji swojej oferty. Od razu wiedziałem, że to bukmacher dla mnie - oferta kursowa pozwala mi realizować moje typy na Ekstraklasę na fajnych warunkach. Czego chcieć więcej?" - Mateusz w wiadomości e-mail przesłanej do nas;

"Bukmacher ETOTO nie jest zły, nie zrozumcie mnie źle. Ja jednak oczekuję solidnego bonusu powitalnego, bardzo dużej ilości spotkań w ofercie na żywo i wszystkich meczów transmitowanych za darmo. Skoro wpłacam tu środki, wymagam, nie? Tego wszystkiego tu nie ma, ale ogólne kursy - na plus." - michal_klient z sekcji komentarzy jednego z serwisów bukmacherskich.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.etoto.pl

 • Czy w Etoto jest darmowy bonus bez depozytu?

  Niestety Etoto nie ma takiej promocji w swojej ofercie. Darmowe bonusy bez depozytu można otrzymać od bukmachera STS z kodem promocyjnym BETONLINE na stronie www.sts.pl.

 • Czy opcja Cashout występuje u bukmachera Etoto?

  Tak, cashout jest dostępny w Etoto na wydarzenia przedmeczowe i na żywo.

 • Jaka jest minimalna stawka w Etoto?

  Minimalna stawka zakładu u bukmachera Etoto wynosi 1 PLN.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Bonus 760 PLN w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus