Wygrywanie w zakładach bukmacherskich. Czy to dla wszystkich?

Niektórzy mówią, że wygrywanie w zakładach bukmacherskich jest nie dla nich. Czy rzeczywiście nie wszystkich stać na to, by zarabiać na obstawianiu meczów? Sprawdźmy, co sądzą na ten temat eksperci!

Jak ograć bukmachera? Sprawdzone metody są dla każdego!

Nie brakuje w internecie zapytań dotyczących tego, jak ograć bukmachera. Oczywiście, odpowiedzi jest bardzo wiele, chociaż trzeba przyznać, że zdecydowanie brakuje w nich konkretów i znalezienie sprawdzonych metod opisanych od A do Z jest piekielnie trudne. Nie warto jednak poddawać się już na starcie. Tym bardziej, że w zasadzie wszyscy eksperci zgodni są co do tego, że wygrywanie w zakładach bukmacherski jest dla każdego. Jest jednak tylko kilka "ale".

Jeżeli chcemy ograć bukmachera, przede wszystkim nie możemy spodziewać się tego, iż znajdziemy w internecie jeden złoty środek pozwalający nam na trafianie każdego zagranego kuponu. Co oczywiste, w świecie sportu zdarzają się niespodzianki i mitem jest to, że takie wydarzenia nie psują kuponom najbardziej doświadczonym. Tyle że im jedna czy dwie przegrane w miesiącu nie szkodzą i traktują to jako normalne "skutki uboczne" obstawiania.


Internet to skarbnica wiedzy, ale trzeba wiedzieć, gdzie i jakich informacji szukać, by wygrywanie u bukmachera rzeczywiście było dla nas czymś realnym. Już teraz możemy przestrzec przed poradnikami, które dostępne są odpłatnie.

Płatne poradniki bukmacherskie - czy opłaca się z nich korzystać?

Jeżeli nie jesteście od dzisiaj zainteresowani tematyką zdobywania pieniędzy dzięki obstawianiu meczów, na pewno wiecie już, że można znaleźć w sieci poradniki bukmacherskie. Teoretycznie wszystkie z nich powinny zapewniać czytelnikom ogromne wygrane, a skoro tak jest, to dlaczego nadal tak niewiele osób wychodzi "na plus" przy graniu kuponów? Prawdopodobnie sami znacie już przyczynę takiego stanu rzeczy.

Absolutnie nie warto wydawać pieniędzy na płatne poradniki bukmacherskie. Nie znajdziemy w nic, czego nie moglibyśmy odszukać na bezpłatnych stronach typerskich. Ebooki dotyczące obstawiania to bardzo często koszt około 100 złotych - za taką kwotę mamy aż 50 kuponów zagranych po 2 złote każdy, a to już pozwoli nam zebrać pewne doświadczenie i na pewno nie pójdzie na marne.

Mówiąc bardzo kolokwialnie, płatne poradniki bukmacherskie pisane są na "jedno kopyto". Nie znajdziemy w nich konkretów, gdyż wygrywanie w zakładach bukmacherskich to nie sztuka, którą da się wyjaśnić w kilka chwil. Gdyby było inaczej, prowadzenie biznesu polegającego na organizacji zakładów online nie miałoby najmniejszego sensu!


Wygrywanie w zakładach bukmacherskich. Od czego najlepiej zacząć?

Jeżeli założyliśmy, że wygrywanie w zakładach bukmacherskich to coś, co jest dla nas, bo interesujemy się sportem i lubimy analizować statystyki z nim związane, pierwszy krok mamy już za sobą. Pora na kolejne, ale niekoniecznie najłatwiejsze. Nieprawdą jest bowiem to, że zawodowi typerzy mają bardzo łatwą pracę i w zasadzie 5 minut wystarcza im do tego, by zarobić na wiele tygodni czy chociaż dni.

Jeżeli poważnie myślimy o bukmacherce, na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na to za jakie stawki gramy (zawodowcy dbają o swój budżet na grę i nigdy nie przekraczają pewnych założonych limitów) oraz gdzie obstawiamy kupony. Konto w jednym miejscu to zdecydowanie za mało - sprawdźmy, co oferuje chociażby STS bonus powitalny albo jakie premie można zdobyć w innych miejscach. Im więcej profili do gry, tym lepiej, gdyż możemy wówczas polować na możliwie jak najwyższe kursy.

Pamiętajmy również o tym, by zrezygnować całkowicie z obstawiania w nielegalnych portalach jak 22bet Polska i tak dalej. Strony bez licencji Ministerstwa Finansów to same problemy. Kiedy ktoś chce wygrywać regularnie, czym prędzej musi dojść do wniosku, że nie uda mu się to, jeśli będzie robił to w sposób niezgodny z przepisami.

Ile można zarobić na obstawianiu meczy?

Nie powinniśmy od razu zakładać, że wygrywanie w zakładach bukmacherskich zacznie przynosić nam przysłowiowe kokosy, a więc wystarczy parę chwil przed komputerem, by potem korzystać tylko z owoców swojej pracy. Zawodowi typerzy często spędzają przed ekranami tyle samo czasu, co osoby na etatach - cały czas analizują, sprawdzają swoje przypuszczenia i nie boją się przyznać do błędu, gdy coś zawalą.


Aby nie wpaść w niebezpieczną pułapkę, dobrze jest założyć sobie pewne stopnie wygranych, które chce się osiągnąć. Na początku niech to będzie 100 złotych zysku na miesiąc, potem 200 i tak aż do kwoty, jaka docelowo nas interesuje. Tutaj tylko mała uwaga - bądźmy realistami i nie liczmy na to, że bez doświadczenia szybko staniemy się milionerami.

Na obstawianiu u bukmachera można zarabiać nawet i kilka tysięcy złotych miesięcznie. Profesjonaliści zarabiają więcej w jednym miesiącu, by potem w kolejnym zyskać mniej, niż przeciętnie.

Ogólnie zakłada się, że dobry wynik dla amatora to dorabianie do wypłaty przynajmniej 1000 złotych i jest to kwota, jaka jest w zupełnie realna dla każdego, kto tylko będzie sumiennie podchodził do obstawiania i nie spróbuje drogi na skróty, która tylko na pierwszy rzut oka jest lepsza.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus