Grosicki zostaje w WBA, udział w EURO 2021 pod znakiem zapytania!

26.02.2021 09:45

To już przesądzone! Kamil Grosicki nie zmieni klubu przed końcem sezonu 2020/2021, co pod dużym znakiem zapytania stawia jego dalszą obecność w drużynie narodowej, a tą czekają wiosną i latem Eliminacje Mistrzostw Świata 2022 (marzec 2021) oraz turniej finałowy Mistrzostw Europy (czerwiec-lipiec 2021). Piłkarskie analizy na weekend na blogu Typy Dnia!

Kamil Grosicki zdecydował: Zostaję w WBA!

Od kilku tygodni media sportowe w Polsce spekulowały na temat przyszłości Kamil Grosickiego. Skrzydłowy reprezentacji Polski dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu i wiele wskazywało na to, że zdecyduje się na zmianę. Łączono go nie tylko z egzotycznymi kierunkami, gdzie mógł liczyć na kontrakt życia, ale też z powrotem do PKO Ekstraklasy. Zainteresowanie jego usługami miały wyrazić Legia Warszawa i Pogoń Szczecin. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło.

"Za mną jedna z najważniejszych decyzji w karierze. Zostaję w WBA i walczę o pierwszy skład oraz grę w Premier League i grę w Reprezentacji Polski .Sytuacja nie jest łatwa, ale ja nigdy nie pękam i nigdy się nie poddaje. #nevergiveup" – napisał na Twitterze popularny "Grosik".

Trzeba sobie jednak uczciwie powiedzieć, że szanse na grę Kamila Grosickiego w barwach walczącego o utrzymanie w Premier League West Bromwich Albion są iluzoryczne. Pytaniem otwartym pozostaje natomiast to, czy pomimo tego "Grosik" jako wieloletni lider kadry otrzyma powołanie od Paulo Sousy na marcowe zgrupowanie przed trzema pierwszymi meczami Eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze.

O tym przekonamy się mniej więcej za tydzień z małym okładem, kiedy to portugalski selekcjoner Biało-Czerwonych ogłosi swoje pierwsze powołania do drużyny narodowej.

Mecze Eliminacji MŚ w Katarze na żywo w Internecie!


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus