Bestbet. Legalny bukmacher w Polsce 2021

Bestbet zakłady bukmacherskie. Co już wiadomo? Kiedy będzie działał ten legalny bukmacher w Polsce i jaki bonus powitalny zostanie przygotowany dla graczy?

Bukmacher legalny Bestbet. Aktualne informacje 2021

Nawet jeżeli nie interesujemy się tematyką zakładów bukmacherskich w stopniu ponadprzeciętnym, raz na jakiś czas powinniśmy zerknąć na listę legalnych firm. Ministerstwo Finansów prowadzi na bieżąco takie zestawienie, a znajduje się na nim już 20 podmiotów - niektóre działają tylko stacjonarnie, inne internetowe, natomiast są i takie, które prowadzą działalność na obu frontach jednocześnie.

Wśród legalnych firm bukmacherskich znajdziemy markę Bestbet. Posiada ona swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Solec 18. Chociaż nie jest to firma działająca już w branży od wielu lat, zdecydowała się na uzyskanie licencji zarówno tej na prowadzenie działalności stacjonarnej, jak i online.


Minęło już bardzo wiele czasu od momentu, gdy bukmacher Bestbet pojawił się na polskim rynku. Mimo to, ciągle mało na jego temat informacji, a to rodzi w głowach graczy bardzo wiele pytań. Czy można spodziewać się, iż ten portal w końcu wystartuje, jak będzie funkcjonował i kiedy pojawi się jakiś bonus powitalny do odebrania?

W momencie pisania tego tekstu działała strona internetowa marki Bestbet, ale nie można było ani założyć na niej konta, ani uzyskać jakichkolwiek szczegółowych informacji na temat tego, co będzie zawierała oferta. Możemy spodziewać się, iż zakłady na sport będą tylko z opcji, gdyż firma ma stawiać na nowoczesne rozwiązania.

Best Bet punkty stacjonarne. Lokale na mapie Polski

Wiemy na pewno, że licencja stacjonarna dla bukmachera Best Bet nie jest przypadkiem. Firma ma ochotę działać nie tylko w sieci, ale również na rynku naziemnym. Co ciekawe, stosunkowo szybko rozpoczęła poszukiwanie chętnych do prowadzenia lokalu i na dobry początek oferuje ajentom nawet 50% zysku. Zainteresowani mogą otrzymać więcej szczegółów, pisząc e-mail na odpowiedni adres. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce rzeczywiście powstaną Bestbet punkty stacjonarne i będzie ich więcej niż kilka.

Trudno na ten moment napisać coś więcej odnośnie lokali Bestbet. Z początkowych informacji, jakie do nas napływają, wiemy, że bukmacher będzie w każdym lokalu oferował co najmniej pięć maszyn do obstawiania. To automaty działające tak jak Fortuna terminale oraz inne podobne urządzenia.

Wiadomo już, że Bestbet będzie starał się mieć otwarte punkty możliwie jak najdłużej. Start będzie miał miejsce około godziny 8.00, natomiast zamknięcie nawet o północy. Oto pełna lista minimalnego wyposażenia lokalu:

  • 5 terminali
  • 12 monitorów o wysokiej rozdzielczości HD
  • 1 stanowisko kasowe
  • 4 stoli dla klientów
  • drukowana oferta zakładów
  • sporty wirtualne

Bukmacher Bestbet strona internetowa. Oferta zakładów online


Mimo że dość ciekawie prezentuje się oferowana prze bukmachera Bestbet oferta stacjonarna, nie ma co ukrywać, iż większość osób czeka przede wszystkim na uruchomienie przez tę firmę strony internetowej. Ta już działa, ale jeszcze nie mamy w niej możliwości założenia konta czy stawiania zakładów.

Niestety, bukmacher nie zdecydował się na ułatwienie życia klientom i nie jest dostępny pod adresem Bestbet.pl, a Bestbet24.pl. Być może coś się w tej kwestii zmieni - na pierwszy rzut oka nazwa strony nie wygląda zbyt profesjonalnie i niekoniecznie musi być łatwa do zapamiętania dla potencjalnych klientów.

W ofercie internetowej Bestbet znajdziemy obstawianie sportu online, a także wirtualnych dyscyplin. Można spodziewać się również tego, iż właściciele firmy zrobią wszystko, by zaoferować klientom legalne karty online jak Betgames lub coś podobnego. Na razie jest jednak zdecydowanie za wcześnie, by cokolwiek na ten temat pisać.

Bestbet bonus powitalny. Co dla nowych graczy?

Legalne firmy bukmacherskie bardzo chętnie oferują bonusy powitalne, czyli prezenty za założenie konta. Można spodziewać się, że pojawi się również w Bestbet bonus powitalny. Pozostaje pytanie, co takiego będzie można dzięki niemu zdobyć.

Gracze jeszcze przed premierą bukmachera szukają informacji o bonusie na start, ale łatwo się domyślić, że nie jest to raczej logiczne rozwiązanie. Dopóki Bestbet nie wystartuje szukanie informacji o tym, jaki będzie u niego bonus powitalny raczej mija się z celem. Pozostaje już tylko mieć nadzieję, że za jakiś czas rzeczywiście będzie miała miejsce premiera Bestbet Polska, a my poznamy na temat tej marki więcej szczegółów.

Na pewno najchętniej widziany byłby przez graczy bonus powitalny bez depozytu. Firma Bestbet, chcąc zachęcić innych do obstawiania właśnie u niej, powinna bez dwóch zdań pomyśleć o tym, by nowym klientom zaoferować możliwie jak najwięcej i to bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy na konto.


Kod promocyjny BestBet24. Jakie hasło bonusowe podać przy rejestracji?

Jeżeli interesuje nas bonus powitalny BestBet24, na pewno nie przejdziemy również obojętnie obok kodu promocyjnego. Ten bukmacher prawdopodobnie przygotuje dla nowych klientów specjalny prezent z hasłem bonusowym, ale zdecydowanie za wcześnie, by cokolwiek na ten temat pisać.

Będziemy bacznie przyglądać się temu, co dotyczy marki BestBet. Jeżeli tylko pojawi się kod promocyjny lub nowe informacje o bonusie powitalnym, na pewno zostaniecie o tym poinformowani w stosowny sposób. Na ten moment BestBet nie działa i nie wiadomo, kiedy się to zmieni.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" dostępny na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus