Tyson - Roy Jones. Remis w starciu legend [CAŁA WALKA online]

29.11.2020 10:07

Kibice w nocy z soboty na niedzielę mieli okazję obejrzeć walkę Mike Tyson vs Roy Jones Jr. Powrót legend nie wyglądał tak, jak wszyscy się tego spodziewali. Zwycięzca powinien być jeden, ale sędziowie orzekli remis. 

Mike Tyson - Roy Jones Jr [CAŁA WALKA - WIDEO]

O pojedynku Tyson - Jones mówiło się od dłuższego czasu i to nie tylko w mediach zajmujących się boksem. Kibice w naszym kraju mieli okazję obejrzeć ten pojedynek nad ranem w niedzielę, 29 listopada. I chociaż niektórzy spodziewali się fajerwerków, tylko jeden z bohaterów show miał ochotę powalczyć na poważnie. 

Tyson, tak jak zapowiadał, napierał na rywala i od samego początku atakował, co sił. "Żelazny Mike" atakował Jonesa, natomiast ten drugi klinczował i hamował w zasadzie każdą akcję zapowiadającą dobrą wymianę ciosów. Już dawno nie było takiej walki online, która wzbudziłaby tyle emocji!


Cała walka Tyson - Jones online śledzona była przez kibiców na całym świecie. Stoczono ją na dystansie ośmiu rund po 2 minuty każda. Podczas pojedynku na ekranie cały czas wyświetlane były notowania sędziów ringowych, którzy oceniani pojedynek według wytycznych organizacji WBC. 

Wynik walki Tyson - Jones. Kto wygrał?

Jeszcze przed początkiem starcia wiadomo było, że walka Tyson - Jones uznana została za pokazową, co oznacza, że oficjalny werdykt nie zostanie wliczony do bokserskich statystyk. Nie chodziło tutaj o wynik, a powrót legend na ring, dlatego ostatecznie ogłoszono remis. 

Mike Tyson był 29 listopada wyraźnie lepszy od przeciwnika i nie budzi to najmniejszych wątpliwości żadnego kibica, który oglądał pojedynek z ostatniej nocy. Czy to znaczy, że wkrótce "Bestia" znów wystartuje w evencie z wielomilionową gażą? Na pewno wykluczyć tego nie można.

Gdzie obejrzeć walkę Mike Tyson - Roy Jones Jr w internecie? 

Nie wszyscy mieli dostęp do transmisji pojedynku, który odbył się z soboty na niedzielę. W portalu Skróty Meczów dostępna jest cała walka Tysona z Jonesem. Wideo do obejrzenia jest poniżej!

MIKE TYSON VS ROY JONES JR W SERWISIE SKROTYMECZOW.PL - OGLĄDAJ!


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus