STS kontakt. Jak załatwić sprawę z bukmacherem?

Jak wygląda z bukmacherem STS kontakt? Czy można do tego bukmachera zadzwonić albo napisać ? Zobacz informacje i godziny pracy Biura Obsługi Klienta!

Biuro Obsługi Klienta bukmachera STS. Podstawowe informacje

Kiedy zakładamy konto u bukmachera, bardzo często interesują nas przede wszystkim bonusy powitalne. Nie ma w tym absolutnie nic złego, jednak nie możemy zapominać, że w zakładach online spore znaczenie ma także to, na jakim poziomie działa obsługa klienta. Nikt z nas nie lubi przecież korzystać z usług firmy, która niekoniecznie chętnie udziela pomocy graczom, a do tego nie ułatwia jej kontaktu w przypadku, gdy pojawiają się jakieś problemy do rozwiązania.

Trzeba przyznać, że pod adresem Biura Obsługi Klienta STS pada bardzo mało negatywnych opinii. Gdyby powstał ranking bukmacherów najlepiej radzących sobie z graczami i ich potrzebami, na pewno portal www.STS.pl dla wielu osób byłby pewniakiem do zajęcia pierwszego miejsca. Niestety, cały czas nieustannie poszukiwany jest do STS kontakt, szczególnie telefoniczny. To pokazuje, że być może nie do końca jeszcze wszyscy wiedzą, jak działa ten bukmacher i co takiego oferuje w kwestii obsługi klientów.


STS kontakt, czyli e-mail, czat oraz numer telefonu

Wiele spraw w dzisiejszych czasach załatwia się przez internet, dlatego też to, jak wygląda w STS kontakt działa przede wszystkim w oparciu o nowoczesne technologie oraz najczęstsze potrzeby klientów. Okazuje się, że coraz mniej osób lubi dzwonić przez telefon, natomiast chętnie sprawy załatwia za pomocą czatu. W tym drugim możemy mieć wszystko dokładnie rozpisane, a w razie dalszych problemów posiadamy dowód w postaci zapisu rozmowy.

Jak najlepiej skontaktować się z bukmacherem? W przypadku STS kontakt telefoniczny jest bardzo mocno ograniczony. Nie została przygotowana przez STS infolinia, tak więc nie zadzwonimy tutaj, by dowiedzieć się, co dzieje się z naszą wypłatą wygranych albo dlaczego dane wydarzenie na kuponie zostało rozliczone tak, a nie inaczej. Nie wydaje się, by miało się coś tutaj zmienić. STS to przede wszystkim nowoczesność, a ta przejawia się faworyzowaniem korespondencji internetowej.

Jeżeli uważamy, że nasza sprawa niekoniecznie należy do tych niestandardowych, możemy przejść do działu Pomoc na stronie www.STS.pl i znaleźć tam swego rodzaju FAQ dotyczące bonusów, rodzajów zakładów i tak dalej. Również w tym miejscu dowiemy się, jak wygląda proces reklamacyjny lub co zrobić, gdy chcemy otworzyć własny punkt bukmacherski.

Chcemy napisać do STS email? Nic prostszego! Po wejściu do wspomnianej już zakładki znajdziemy formularz kontaktowy, gdzie podajemy podstawowe dane na swój temat, zostawiamy adres poczty elektronicznej oraz opisujemy nasz problem.

Mimo wszystko, cały czas najpopularniejszy jest w STS czat z konsultantem. To właśnie na jego temat warto napisać coś więcej.

STS pomoc 24/7. Rozmowa z konsultantem online

Legalny bukmacher STS oferuje graczom pomoc przez 24 godziny na dobę aż 7 dni w tygodniu. Oznacza to, iż będziemy mogli załatwić tutaj sprawę bez względu na to, czy problem z zakładami pojawi się późnym niedzielnym popołudniem czy może nawet w jakieś święto. To coś, co w polskiej branży do niedawna było tylko marzeniem typerów.


Przechodząc do czatu z konsultantem, podajemy tylko swoje imię oraz adres e-mail. Ostatnim krokiem jest wybranie interesującego nas tematu. Tutaj do wyboru są:

  • Zakłady Bukmacherskie - rozliczenie zakładu, oferta, zasady
  • Promocje - bonusy
  • Finanse - wpłaty, wypłat
  • Konto STS - weryfikacja, odzyskanie danych
  • Sprawy techniczne
  • Lokale STS
  • Inne

Jak widać, nie pozostawieni są bez pomocy nawet ci, którzy cały czas wybierają na co dzień punkty stacjonarne STS. Może się, oczywiście, zdarzyć, że pracownik jakiegoś działu będzie przez chwilę niedostępny, ale informacja na ten temat zawsze jest wyświetlana.

W praktyce w STS kontakt działa bardzo sprawnie. Nigdy nie czeka się zbyt długo w wirtualnej kolejce, a pracownicy są na tyle kompetentni, że na większość pytań odpowiadają bez konieczności zaciągnięcia języka.

Jeżeli nie wiemy jaki temat rozmowy wybrać, najlepszym rozwiązaniem będzie opcja "Inne". W niej bez najmniejszego problemu dowiemy się wszystkiego, co jest nam potrzebne.

Opinie graczy. Jak działa w STS kontakt?


Warto wiedzieć, jakie są opinie graczy na różne tematy. W przypadku kontaktu z STS trudno znaleźć wiele negatywnych komentarzy. W końcu bukmacher ten oferuje pomoc przez 24 godziny na dobę i pozwala na szybki kontakt z pracownikiem za pomocą czatu, który bez problemu działa nawet na urządzeniach mobilnych.

To, co graczom podoba się najmniej, to na pewno brak możliwości kontaktu telefonicznego. Nie ma co ukrywać, że istnieją takie sytuacje, które niekoniecznie łatwo jest opisać albo zajmuje to mnóstwo czasu. W takich przypadkach jakikolwiek do STS numer telefonu byłby prawdziwym wybawieniem.

Nie trzeba być zarejestrowanym w STS, by sprawdzić jak działa support u tego bukmachera. Na stronie www.STS.pl czat dostępny jest dla wszystkich, ale - oczywiście - to aktywni klienci korzystają z niego najczęściej.

Założenie darmowego konta w STS to kwestia paru chwil. Przypominamy, że został przygotowany dla nowych STS bonus powitalny, czyli 29 PLN bez depozytu, 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i nie tylko! Aktualny kod promocyjny brzmi tutaj "BETONLINE".

Bonus bez depozytu dostępny też na stronie www.eFortuna.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus