STS daje 100 PLN bonusu na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Do 100 PLN bonusu w dniach 23-25 lutego można odebrać z okazji meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy w STS. Dowiedz się, jak działa najnowsza premia od depozytu!

Obstawianie europejskich pucharów z bonusem

Nie ma firmy bukmacherskiej, która w całym sezonie przynajmniej raz nie zaoferowałaby bonusów na mecze Ligi Mistrzów. W przypadku strony www.STS.pl dodatkowe środki na obstawianie europejskich pucharów to już standard, a premia dostępna w dniach 23-25 lutego to na to najlepszy dowód.

Jeżeli mamy już konto u legalnego bukmachera STS, ta oferta specjalna jest dla nas. Możemy w niej odebrać nawet 100 PLN dodatkowych środków na obstawianie, a wszystko to w stu procentach zgodnie z przepisami i na bardzo prostych zasadach! W opisywanej ofercie nie ma mowy o warunkach, które trudno jest zrozumieć.


Uwaga! Przed dokonaniem kwalifikacyjnej wpłaty do STS należy zapisać się do tej promocji. Można to zrobić tylko i wyłącznie na stronie internetowej bukmachera, wchodząc w odpowiednią zakładkę dotyczącą oferty specjalnej "Bonus od depozytu 100 PLN". Organizator bierze pod uwagę tylko pierwszą wpłatę dokonaną przez gracza po jego rejestracji w ofercie.

Jak dostać w STS bonus 100 PLN? [Instrukcja krok po kroku]

Jeżeli chcemy otrzymać od bukmachera STS bonus w wysokości 100 PLN, musimy w okresie trwania promocji (już po zapisaniu się do niej) dokonać dowolnej wpłaty na konto oraz zagrać kupon AKO z konta depozytowego za co najmniej 30 PLN. Warunki, jakie należy spełnić, to:

  • wspomniana już stawka 30 PLN
  • przynajmniej jeden typ z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy na kuponie
  • kurs całkowity min. 1.85
  • tylko kupony AKO!

Gracz otrzyma dodatkowe pieniądze w ciągu 3 dni od rozliczenia kuponu promocyjnego. Środki bonusowe to 50% wartości dokonanej wpłaty po zapisaniu się do oferty. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN. Wpłata bonusu zawsze jest jednorazowa.

Akcja trwa do końca 25 lutego, dzięki czemu obejmuje również mecze Ligi Europy.

Gdzie grać typy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy?

Każda strona bukmacherska w Polsce pozwala graczom na granie zakładów na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Gdzie dla nowo zarejestrowanych przygotowano bonusy najpopularniejsze wśród graczy? Każdy może sam się przekonać:


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINEPrzypominamy, że na naszej stronie dostępne są z rozgrywek Liga Europy skróty meczów, podobnie jak z Champions League. Publikujemy też gotowe kupony bukmacherskie, typy oraz piszemy o promocjach jak Live bez ryzyka w Fortunie, czyli 30 PLN do odebrania w postaci zwrotu od przegranego kuponu na żywo.

Bonus z kodem "BETONLINE" do odebrania na stronie www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus