Etoto bonus powitalny dla nowych użytkowników

Bukmacher eTOTO zadebiutował w Polsce w 2011 roku i od tego czasu systematycznie powiększa i ulepsza swoją ofertę dla nowych i stałych graczy. Firma mocno wzięła się za marketing, a dowodem może być, chociażby rozpoczęcie współpracy ze znanymi dziennikarzami, komentatorami i sportowcami (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek, Przemysław Rudzki i Edward Durda). Wszyscy ambasadorzy regularnie promują eTOTO, a na oficjalnym kanale YouTube co jakiś czas emitowane są odcinki Quizu Pod Napięciem, który cieszy się sporym zainteresowaniem. W marcu 2021 roku eTOTO zmieniło swoją ofertę dla nowych użytkowników i wprowadziło nowy bonus od wpłaty i inne promocje. W tym artykule postaramy się przedstawić bonus powitalny oraz omówić krótko pozostałe promocje.

BONUS POWITALNY OD DEPOZYTU DO 1500 ZŁ

Promocja od pierwszego depozytu to jedna z najpopularniejszych form na naszym rynku bukmacherskim, która przy dokonaniu pierwszej wpłaty podwaja nasze środki. Gra u bukmachera e TOTO daje możliwość na dodatkowy zarobek, a gdy skorzystamy i wpiszemy etoto kod promocyjny, to ewentualna wygrana będzie jeszcze okazalsza. Dla nowych graczy czeka podwojenie kwoty do 1500 zł. W celu uzyskania maksymalnego bonusu musimy wpłacić 1500 zł, co da nam razem 3000 PLN, które od razu możemy przeznaczyć na typowanie wydarzeń sportowych i nie tylko. Minimalna kwota, która uprawnia do aktywowania promocji to 1 zł. Po rejestracji konta mamy zaledwie 7 dni na wpłatę pierwszych pieniędzy, dlatego radzimy nie zwlekać, ponieważ raczej nikt nie chciałby, żeby dodatkowe pieniądze przepadły.

BONUS OD PIERWSZEJ WPŁATY – WARUNKI OBROTU

Bonus powitalny jest objęty warunkiem 6-krotnego obrotu po kursie 2.20. Po obróceniu kwoty w ciągu 30 dni pieniądze trafią na nasze konto depozytowe. Od tej pory to od nas zależy, czy środki przeznaczymy na dalsze typowanie i zabawę, czy przelejemy na konto bankowe. Dodatkowo według regulaminu każde zdarzenie musi posiadać kurs nie mniejszy niż 1.30, a do kuponu wliczane są tylko wydarzenia przedmeczowe i live.

FREEBETY DZIĘKI KODOM PROMOCYJNYM

Gracze, którzy wiedzą, jak działają kody promocyjne, mogą uzyskać dodatkowe benefity, jeśli podczas wypełniania formularza rejestracyjnego skorzystają z naszego specjalnego kodu „TYPERVIP”. Dzięki temu mamy szanse na uzyskanie maksymalnie 16 freebetów o łącznej wartości 1000 zł. Po założeniu konta z naszym kodem nasz status w promocji „Etotomania” zmieni się na srebrny bądź złoty, co gwarantuje lepsze nagrody. Szczegóły promocji opisaliśmy poniżej.

POZOSTAŁE PROMOCJE DLA GRACZY

Etotomania – Jest to program lojalnościowy dla stałych graczy, który nagradza aktywnych użytkowników poprzez zdobywanie punktów. Punkty dostajemy za postawione i rozliczone zakłady, a główna zasada to im wyższy kurs, tym więcej punktów. Jak wygląda tabela i widełki punktowe w zależności od kursów na kuponie?

  • Kursy od 1.50 do 1.99 (każde 5 zł to 1 punkt)
  • Kursy od 2.00 do 2.99 (każde 5 zł to 2 punkty)
  • Kursy od 3.00 do 4.99 (każde 5 zł to 3 punkty)
  • Kursy od 5.00 do 9.99 (każde 5 zł to 4 punkty)
  • Kursy od 10.00 lub wyżej (każde 5 zł to 5 punktów)

Punkty liczone są w czasie rzeczywistym, a w zależności ile posiadamy punktów każdego miesiąca, przypisywany jest jeden z trzech poziomów (Brązowy, Srebrny i Złoty). Każdy poziom to inne atrakcyjne nagrody, które odblokowujemy w zakładce „Etotomania”.

  • Zaproś znajomych – eTOTO sprytnie wprowadził promocję dla osób, które angażują się w rozwój firmy, a co za tym idzie, namawiają do gry znajomych lub inne osoby nieposiadające konta. Bukmacher za każdego członka, który zarejestruje konto z naszego reflinka, da nam 50 zł w formie bonusu. Polecony gracz musi wpłacić minimum 300 zł i przeznaczyć to na zakłady. Otrzymany bonus musimy obrócić 5-krotnie w zakładach pojedynczych lub akumulowanych (AKO) z kursem min. 2.20. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30, tak, jak w przypadku bonusu od depozytu.
  • Liga VIP – dla najaktywniejszych graczy eTOTO przygotowało promocję na specjalne zaproszenie. Członkowie zyskują przede wszystkim priorytetowe wypłaty na konto bankowe, osobistego asystenta, bonus powitalny dla nowych członków programy lojalnościowego, bonus urodzinowy, kody promocyjne, wyższe limity i wyjazdy na najciekawsze wydarzenia sportowe.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus