Bonus od Betfan za każdy medal Polski na IO 2020 w Tokio

Im więcej medali dla Polski na igrzyskach, tym lepszy bonus w postaci freebetów od bukmachera Betfan. Oto najnowsza oferta specjalna na Tokio 2020!

Typy na igrzyska z bonusami. Aż 25 PLN za złoto!

Bukmacherzy oferują bardzo wiele zakładów związanych z igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Nie mogło też zabraknąć promocji z tej okazji, a jedną z nich jest akcja z freebetami za medale od Betfan. Jeżeli ktoś chce wziąć w niej udział, musi posiadać konto na www.Betfan.pl. Rejestracja jest darmowa, a z kodem "BETONLINE" do odebrania jest nawet 1600 PLN premii na start!

Kto jest faworytem do osiągnięcia sukcesu w stolicy Japonii? Aktualne typy na igrzyska Tokio 2020 są do sprawdzenia na naszej stronie. Co bardzo ważne, pewniaki te wykorzystać można także w najnowszej ofercie od Betfan. I to całkowicie legalnie, gdyż mowa o bukmacherze z licencją Ministerstwa Finansów.

eWinner bonus Tokio 2020

Igrzyska olimpijskie w Tokio startują oficjalnie w dniu 23 lipca, a kończą się 8 sierpnia. Aktualne kursy na poszczególne wydarzenia można sprawdzić w Betfan, ale także na www.STS.pl, gdzie jest do zdobycia 29 PLN bez wpłaty za samo podanie kodu "BETONLINE"!

IO 2020. Betfan daje bonusy za medale. Freebety dla każdego!

Osoby, które chcą otrzymać freebety za medale Polaków zdobyte w Tokio, muszą pamiętać o tym, iż w pierwszej kolejności powinni zakwalifikować się do oferty olimpijskiej. Aby to zrobić, należy zagrać odpowiedni kupon, czyli taki o następujących parametrach:

  • składający się wyłącznie ze zdarzeń z igrzysk olimpijskich
  • SOLO lub AKO
  • kurs kupon min. 2.00
  • stawka wynosząca dokładnie 149 zł

Tutaj nie ma znaczenia czy zdecydujemy się na obstawianie ping ponga, piłki nożnej czy jeszcze innego sportu. Nie muszą być to także zakłady na wydarzenia z udziałem sportowców z Polski.

A jakie freebety zostały przygotowane? Oto wszystko, co należy wiedzieć:

  • 25 PLN za każdy złoty medal dla Polski
  • 15 PLN za każdy srebrny medal dla Polski
  • 5 PLN za każdy brązowy medal dla Polski

Freebety z tej promocji mogą być obracane w dowolny sposób. Nie trzeba grać tylko na konkretne punkty oferty Betfan.

Gdzie obstawiać igrzyska? Oto bonusy do odebrania!

Jeżeli ktoś zastanawia się, gdzie obstawiać Tokio 2020 musi wiedzieć na pewno to, u jakich bukmacherów dostępne są specjalne bonusy do odebrania!


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINEW ramach pakietów powitalnych często do zgarnięcia są premie przyznawane za podanie specjalnego kodu promocyjnego. Nie można o tym zapominać!

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

-----

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus